Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

PVR - Nagrywanie w Cyfrze+

 
PVR to urządzenie, do nagrywania, zatrzymywania i cofania obrazu.Teraz nie trzeba spieszyć się do domu, aby obejrzeć interesujący program. Dzięki dekoderowi Pace PVR HD telewizja dostosowuje się do Ciebie!


NAGRYWAJ TO CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ

Pace PVR HD to dekoder z wbudowanym twardym dyskiem.
Nie potrzebne są już kasety VHS czy płyty DVD, aby zarejestrować ulubiony program - wystarczy użyć przycisku nagrywania w pilocie. Dzięki twardemu dyskowi o pojemności 500GB dekoder pozwoli zgromadzić pokaźną wideotekę.

ZATRZYMUJESZ PROGRAM I WRACASZ DO OGLĄDANIA W KAŻDEJ CHWILI

Funkcja TIME SHIFTING umożliwia zatrzymanie oglądanego programu. Teraz nie musisz przejmować się konieczną rozmową telefoniczną podczas superważnego meczu - możesz zatrzymać obraz i wrócić do niego w dowolnej chwili.

PRZEWIJASZ I COFASZ PROGRAM W TRAKCIE EMISJI

Zostawiając dekoder włączony na wybranym kanale, nawet podczas nieobecności w domu, możemy cofnąć program do 2 godzin wstecz.

Oglądając zgromadzone nagrania nie tracisz dodatkowych funkcji udostępnianych przez CYFRĘ+ np. w przypadku filmu nagranego z CANAL+ ma możliwość wyboru wersji: z lektorem lub napisami.
Co więcej, podłączając do dekodera telewizor HD, możesz cieszyć się programami w jakości High Definition w dowolnym czasie - urządzenie umożliwia bowiem nagrywanie programów także w wysokiej rozdzielczości.
 
Zapytaj o dekoder PACE PVR HD - najnowocześniejsze urządzenie tego typu na rynku - w naszym punkcie CYFRY+.
 
...