Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Sklep ANTENA Gdynia

Sklep AntenaSpecjalistyczny Sklep ANTENA Gdynia rozpoczął swoją działalność w 1988 roku i od razu stał się pomorskim pionierem w zakresie prowadzonej działalności.

Od początku istnienia profil firmy skupiał się na sprzedaży osprzętu antenowego dla telewizji naziemnych jak i satelitarnych. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów, zakres naszej firmy objął także kompletne systemy alarmowe, sieci monitoringu przemysłowego oraz akcesoria samochodowe.

Nasza firma ma miano Sklepu Specjalistycznego, znaczy to, iż zupełnie nieodpłatnie możecie Państwo zasięgnąć informacji o najnowszych technologiach i Sklep Antenatrendach oraz, że zapewnimy profesjonalne rozplanowanie domowej sieci telewizyjnej lub multimedialnej.

Dzięki współpracy z najlepszymi firmami produkcyjnymi w Polsce i za granicą, posiadamy bardzo szeroki, sprawdzony, nowoczesny asortyment, a co najważniejsze - po najlepszych cenach w kraju!  Dzięki naszej specjalizacji, możecie Państwo zakupić wybrany asortyment, taniej niż hipermarketach czy sklepach elektrycznych.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem CYFRY+ oraz Autoryzowanym Partnerem NETIA, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Możemy Państu zagwarantować pełen profesjonalizm oraz dobranie najodpowiedniejszej oferty do Państwa potrzeb, o czym świadczą zdobyte przez nas liczne nagrody i satysfakcja klientów.

Sklep Antena

Nasze długoletnie doświadcznie pozwolilo przygotować profesjonalną kadrę, która jest doskonale rozeznana w aspektach technicznych jak i lokalizacyjnych, co pozwala na dobranie najbardziej odpowiedniego rozwiązania do Państwa usytuowania.

Specjalistyczny Sklep ANTENA swoją oferte kieruje do klientów pomorskich, dzięki wygodnie zlokalizowanemu punktowi sprzedaży (blisko obwodnicy trójmiejskiej) w Gdyni oraz do klientów ogólnopolskich poprzez sprzedaż elektroniczną, za pośrednictem sklepu internetowego z akcesoriami antenowymi.

  Prowadzimy stałą współpracę z wieloma renomowanymi firmami instalacyjno-montażowymi, dzięki czemu montaż zakupionego towaru oraz realizacja przygotowanych przez nas planów sieci telewizyjnej, nie będzie problemem. Możemy zapewnić, że dzięki naszemu pośrednictwu otrzymają Państwo znaczne zniżki na montaż. 

Mamy nadzieję, że uda nam się wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom,
alt
Piotr Zawiszewski
Specjalistyczny Sklep ANTENA Gdynia

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash