Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

KONKURENCJA SIĘ POD NAS PODSZYWA - WEJŚCIE DO NAS PO SCHODACH

 W związku z dużą ilością nieprzyjemnych incydentów, przestrzegamy, że mały sklepik firmy Badmor mieszczący się w pawilonie obok, nie jest w żaden sposób powiązany z naszą marką.

Antena Sklep Specjalistyczny istnieje nieprzerwanie od 1992 roku i pierwszą siedzibę mieliśmy w pawilonie poniżej. W związku z rozwojem firmy przenieśliśmy się do własnego lokalu po schodach 10 metrów wyżej i tam istniejemy od wielu lat. Firma Badmor w związku z upadającą produkcją i negatywnymi opiniami wykorzystała ten fakt i otworzyła sklep w miejscu naszego poprzedniego pobytu.

Za przejaw szczególnie nieuczciwej konkurencji uważamy podszywanie się pod nasze kolory firmowe, które z obowiązujących na początku działalności żółto-czerwonych, musieliśmy zmienić na biało-czerwono-szare. Firma Badmor kontynuuje te działania zmieniając swoje znaki firmowe zgodnie z naszą obecną kolorystyką chcąc wprowadzić w błąd naszych klientów.

W związku z pojawiającymi się opiniami o bardzo słabej wiedzy technicznej i fatalnej jakości produktów konkurencji oraz celowym wprowadzaniu klientów w błąd np. sprzedawaniem słabej jakości anten jako wyrobów marki Televes, sprzedawanie starych anten Televes jako najnowszych modeli, wmawianie klientom, że muszą wymienić przewód aby antena działała (ciętego przewodu nie można zwrócić),  chcielibyśmy abyście mieli Państwo świadomość, że nie mamy żadnych powiązań z firmą Badmor.

Zdajemy sobie sprawę, że nieprzyjemnie jest negatywnie pisać o konkurencji, ale musimy wyjaśnić fakt podszywania się pod naszą ponad 20 letnią markę, firmy która nie ma żadnego doświadczenia w instalacji anten.

Podsumowując:

DO SKLEPU ANTENA WCHODZIMY PO SCHODACH

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.